• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MNZ Application - Gelir - Gider Takip

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
882
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Excel Çözüm ailesi için VB.NET dili ile geliştirdiğim gelir-gider takip programı.
Kullanımına ilişkin gif aşağıdadır.
Sorusu olan bu başlık altında sorabilir.
Herkese iyi günler dilerim.

VisualBasic.gif

NOT: Program boyutu büyük olduğu için şuan yükleyemedim. Bir çözüm üretip programı da ekleyeceğim.

One Drive Linki:

Elinize sağlık sayın aeGNoR
Keşke şöyle program yazmayı öğrenebilseydik :D makrolu dosyaları programa çevirebilirdim belki

Merhaba.
Dosya hata veriyor bunun için AccessDatabaseEngine yüklenmeli ilk önce.
2.Olarak MNZ olan yükleniyor.
3.Olarak açılış şifreleri yazılmamış ve proğram çılmıyor haliyle bunun için kırayım bari proğramınızın kodlarını :)

Merhaba.
3.Olarak açılış şifreleri yazılmamış ve proğram çılmıyor haliyle bunun için kırayım bari proğramınızın kodlarını :)
Access Database Engine (64bit)
SAP Crystal Report (64bit)
Fontawesome.Sharp
Bunlar gerekli.

Ayrıca açılış şifresi için ADMIN kullanıcı adı ADMIN parola şeklinde ayarlamıştım. herkes tahmin eder diye yazmamıştım.
Son olarak VB.NET üzerindeki ilk projem olduğu için bir çok şeyi bilmeden anlamadan yaptım. :) Bir çok hata çıkabilir :)

SAP Crystal Trial değil mi?
Sırf bu yüzden vb.net olayını bırakmıştım yanılmıyorsam.

SAP Crystal Trial değil mi?
Sırf bu yüzden vb.net olayını bırakmıştım yanılmıyorsam.
Visual Studio 2008'de Crystal Reports ücretsiz sunuluyor sanırım. Ama bir türlü full sürümünü satan bir yer bulamadım. Şuan kullandığımı ise nuget olarak yükledim çalıştı. Süre kısıtlamalı olup olmadığını bilmiyorum :D

Merhaba.
Bu arada proje dosyalarını da paylaşabilirim istersen. Boşuna kırmaya uğraşma:) Gizlisi saklısı yok çünkü:)

Bu arada proje dosyalarını da paylaşabilirim istersen. Boşuna kırmaya uğraşma:) Gizlisi saklısı yok çünkü:)
Yok abey kırmaya gerek.
Ben biliyorum biraz.Zaten kodlarınızıda inceledim :)

Konuyu okuyanlar

Geri