• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Masaüstü Checklist Programı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

echyilmaz

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
21
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba üstadlar. tavsiye edebileceğiniz -ücretsiz- masaüstünde aylık faaliyet programını listeleyip gerçekleştiğinde OKEY işareti koyabileceğim bir program var mıdır ?
Teşekkür Ederim

Microsoft To Do yu öneririm. Ücretsiz.
Telefonada kurup sekronize edebiliyorsun.

hocam onu ne yaptıysam yükleyemedim :( microsoft sitesinden yüklemeye çalıştım. al butonuna onlarca kez tıkladım... yok

Excel ile yapalım :)

Merhaba
Arşivden bir Templates

Ekli dosyalar

• Excel-To-Do-List-Template-Checklist.xlsx
    29.1 KB · Gösterim: 48
hocam onu ne yaptıysam yükleyemedim :( microsoft sitesinden yüklemeye çalıştım. al butonuna onlarca kez tıkladım... yok
buradaki dosyayı indirin

Powersheli açın, aşağıdaki komut satırındaki koyu renkli yeri dosyayı indirdiğiniz klasörün yolu ile değiştirip çalıştırın.

Add-AppxPackage -Path "F:\aaa\Microsoft.Todos_2.68.5981.0_neutral___8wekyb3d8bbwe.AppxBundle"

Windows sürümünüz nedir?

buradaki dosyayı indirin

Powersheli açın, aşağıdaki komut satırındaki koyu renkli yeri dosyayı indirdiğiniz klasörün yolu ile değiştirip çalıştırın.

Add-AppxPackage -Path "F:\aaa\Microsoft.Todos_2.68.5981.0_neutral___8wekyb3d8bbwe.AppxBundle"

Windows sürümünüz nedir?
tşk ederim üstadım tamamdır

Alternatif olarak öneriyorum. Evernote uygulaması ve Google Keep Not uygulamasında istediğin kadar checklist oluşturabiliyorsun. Telefondan kullanmak için ideal. Ben çok beğenmiştim. Google Keep'de onay kutusu olarak bulabilirsin. Evernote uygulamasında ise not oluşturma ekranında a tuşuna basınca ekranda ☑ butonuyla ekleyebiliyorsun.

Benzer şekilde
Microsoft To Do uygulamasını da kullanabilirsin. Android kullanıcısı isen indirip kullanmanı öneririm. İçinde To Do ekli geliyor.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri