• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkese Merhabalar,
Aranıza bugün katıldım. Ben Resul ÖZYURT. Samsun'da yaşıyorum. Yazılım, Web Tasarım ve SEO Danışmanlığı üzerine kurulu bir şirketim var. Excel ile uğraşmayı seviyorum, muhasebe alanında dersler veriyorum ara sıra o sebeple genelde muhasebe amacı ile kullanıyorum exceli.

Forumunuzu da Onur beyin vesilesi ile buldum. Umarım projeniz güzel yerlere gelir, hayırlı olsun başarılar dilerim. :)

Hoş geldiniz. Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle.

Merhaba arkadaşlar. Ben Murat. 45 yaşındayım. 23 yıllık sınıf öğretmeniyim ve şu anda bir ilkokulun müdür yardımcısıyım. 2001 yılından beri excelle uğraşırım. Elimden gelen birşey olursa yardım etmekten memnun olurum...

Merhaba arkadaşlar. Ben Murat. 45 yaşındayım. 23 yıllık sınıf öğretmeniyim ve şu anda bir ilkokulun müdür yardımcısıyım. 2001 yılından beri excelle uğraşırım. Elimden gelen birşey olursa yardım etmekten memnun olurum...
Hoş geldiniz hocam

Dün gelen bir mail ile sitenizden haberdar oldum. Hayırlı olsun. 2000 yılından beri ufak çapta Excel'le ilgilenirdim. 2004 lerde yabancı forumlar da. 2005 den beri Türkiyede Excel platformlar da yardımcı olmaya çalıştık. Yıl 2022 Excel üzerine birçok platform olması bilgi zenginliği açısından çok güzel olduğu düşünüyorum..

Hayırlı olsun siteniz.

Dün gelen bir mail ile sitenizden haberdar oldum. Hayırlı olsun. 2000 yılından beri ufak çapta Excel'le ilgilenirdim. 2004 lerde yabancı forumlar da. 2005 den beri Türkiyede Excel platformlar da yardımcı olmaya çalıştık. Yıl 2022 Excel üzerine birçok platform olması bilgi zenginliği açısından çok güzel olduğu düşünüyorum..

Hayırlı olsun siteniz.
Sn Ali Kırksekiz Hocam
Hoş geldiniz. Sizin gibi bir üstat i aramızda görmek çok güzel

Hayırlı olsun siteniz.
Ali bey sizi görmek çok güzel.

Bende aranıza yeni katıldım sayılır. Antalya / Kemer yolu düşenleri her zaman beklerim.
Böyle bir forum sitesinin olması çok güzel hayırlı olsun tekrardan.
İyi ki varsınız üstadlar...

Merhabalar
Yakın bir zaman önce siteyi keşfettim.
kendi adıma konuşayım benim gibi excel bilgisi kısıtlı olan kişiler için oldukca faydalı olduğunu düşünüyorum ve ileride daha çok katılım ile daha güzel yerlere geleceğini umut ediyor ve inanıyorum.
emeği geçen bütün arkadaşların ellerine sağlık

projeyi beraber yapmaya imkan sağlanılıyormu acaba
Projenizi bir bütün olarak değil,
Her talep için yeni konu açarak sorabilirsiniz.

Öncesinde bu konuyu inceleyiniz.

Herkese Selamlar,
Aranız da yeniyim ☺️
%100 profesyonel olmasam da Excel de eh işte idare eder diyelim. Kendi çapımızda karalıyoruz birşeyler.
İhtiyaç teşkil etmesi durumunda parmaklarınız kadar yakınım.
Herkese sevgi ve saygılar.
Hayatta başarılar 🖐️

Cümleten merhabalar. Hayırlı olsun dememiştim. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

Konuyu okuyanlar

Geri